O nas

Świat to za mało, gdy płyniesz ze mną.

NAUTICOS


To nasz styl życia, sposób na życie, to zauroczenie morzem, żeglarstwem, nieokiełznaną
i niezniszczoną przyrodą.
Nasza firma powstała po to, aby połączyć naszą pasję żeglarską z pracą. Chcemy podzielić się z innymi tym, co dla nas jest wspaniałe i fascynujące.
Każdy z nas uwielbia spędzać czas nad morzem, a wakacyjne spacery prowadzą nieustannie
w pobliże jachtów. Zachwycamy się tym widokiem
i zastanawiamy, czy choćby raz można by zamienić się miejscami… Nic prostszego…My tak właśnie zrobiliśmy.
Zachęcamy wszystkich, żeby spróbować tej przygody i życia na luzie, z poczuciem wolności.


Założyliśmy firmę nauticos z myślą o organizowaniu, prowadzeniu rejsów morskich
oraz o tworzeniu dekoracji w stylu marynistycznym. Wszystkie produkty, które oferujemy
w kategorii rękodzieło marynistyczne, projektujemy i wykonujemy osobiście. Ręcznie malujemy i zdobimy. W każdym przedmiocie są pozostawione nasze emocje. Mamy nadzieję, że będą Wam służyły i dadzą taką radość, z jaką i my na nie spoglądamy. Poszczególne dekoracje mogą się nieznacznie różnić, ale przedstawiony konkretny produkt w sprzedaży jest tym, który Państwo otrzymacie.
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i zapraszamy do współpracy
.

rejsy morskie jachtem organizacja prowadzenie“Ludzie dzielą się na żywych, martwych i tych co pływają na morzu. Ta piękna sentencja
w niezwykle trafny sposób oddaje specyfikę żeglarstwa morskiego. Specyfikę, którą dostrzec może tylko ta osoba, która na własnej twarzy poczuła świeży powiew wiatru oraz sama poczuła słony smak morskiej wody. Żeglarstwo nie jest bowiem- wbrew opiniom- oderwaniem od rzeczywistości. Jest ono inną rzeczywistością. Ci, którzy chociaż raz odczuli dreszczyk emocji, niepokoju i nadziei mijając główki portu; ci, którzy poczuli radość
z dojścia do portu, a zaraz potem tęsknotę za ponownym wypłynięciem- przyznają racje, że żeglarstwa nie da się opisać słowami. Można je poczuć – we wzroku współzałoganta patrzącego w dal podczas nocnej wachty, czy też w skrzypieniu jachtu rytmicznie kołyszącego się na fali.”

Zaczerpnięto z „Opowieści wiatru i morza” autorstwa Rafała Natzke-Kruszyńskiego

????????????????????????????????????
Translate »