Rejsy morskie

Świat to za mało, gdy płyniesz ze mną.

Rejsy morskie – organizacja i prowadzenie.

Rejsy morskie Bałtyk Chorwacja Grecja Malta

Chciałbyś  lub chciałabyś popłynąć ze znajomymi w rejs morski? Brak ci doświadczenia, przerasta cię organizacja i brak ci doświadczenia w prowadzeniu jachtów ? Dlatego masz Nas – pomożemy Ci. Przede wszystkim napisz e-maila z określeniem akwenu i terminu (dane w zakładce kontakt) a ja przygotuję dla Ciebie ofertę cenową. Zorganizuję i poprowadzę rejsy morskie które sobie wymarzysz. Z nami będziesz miał możliwość zobaczenia miejsc niedostępnych od strony lądu. Będziesz miał okazję przebywania w uroczych portach. Nie musisz mieć umiejętności i kalifikacji, ponieważ będziesz miał okazję nauczyć się żeglarstwa jeżeli będziesz chciał.

W zakładkach przedstawiamy oferty planowanych rejsów morskich oraz relacje fotograficzne
z rejsów morskich, które zorganizowaliśmy lub w których braliśmy udział.

Rejony w których organizujemy rejsy morskie.

Dla osób które rozpoczynają przygodę z żeglarstwem proponujemy przede wszystkim Chorwację. Kraina tysiąca wysp z przyjaznym klimatem. Dla tych którzy chcą zobaczyć coś nowego proponujemy na przykład Grecję. Rejon Morza Jońskiego spokojny i klimatyczny kipiący zielenią. Rejon Cyklad przepiękny jednak mocno  wietrzny. Dla tych którzy chcą doświadczyć dalekich i egzotycznych podróży proponujemy Karaiby. Osobom które chcą doświadczyć mocnego żeglarstwa proponujemy Bałtyk lub Morze Północne. Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie, ponadto nasza firma otwarta jest na wszelkie propozycje. Przedyskutujemy każdy temat i każda propozycje z którą zwrócicie się do nas. Podsumowując – Nie ma rzeczy niemożliwych.

Jak się przygotować do rejsu morskiego.

To temat szeroki jak rzeka, ale założyliśmy bloga w którym uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Co z sobą zabrać, jak się przygotować, jak dostać się na miejsce skąd rozpoczniesz swoją przygodę. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi w tym miejscu to napisz do mnie. Jeżeli tylko będę w stanie to Ci pomogę.

Jak przeżywają swój pierwszy rejs osoby niezwiązane z żeglarstwem.

Zapraszam do kolejnego bloga prowadzonego przez Izę. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji z jej doświadczeń i przeżyć podczas pierwszego rejsu morskiego po Karaibach.

Rejsy morskie organizacja prowadzenie

Translate »