Rejsy morskie

Świat to za mało, gdy płyniesz ze mną.

Rejsy morskie – organizacja i prowadzenie.

Rejsy morskie jachtem stażowe Bałtyk Chorwacja Grecja

Chciałbyś  lub chciałabyś popłynąć ze znajomymi w rejs morski? Brak ci doświadczenia, przerasta cię organizacja i brak ci doświadczenia w prowadzeniu jachtów ? Dlatego masz Nas – pomożemy Ci. Przede wszystkim napisz e-maila z określeniem akwenu i terminu (dane w zakładce kontakt) a ja przygotuję dla Ciebie ofertę cenową. Zorganizuję i poprowadzę rejs który sobie wymarzysz. Z nami będziesz miał możliwość zobaczenia miejsc niedostępnych od strony lądu. Będziesz miał okazję przebywania w uroczych portach. Nie musisz mieć umiejętności i kalifikacji, ponieważ będziesz miał okazję nauczyć się żeglarstwa jeżeli będziesz chciał.

W zakładkach przedstawiamy oferty planowanych rejsów morskich oraz relacje fotograficzne
z rejsów morskich, które zorganizowaliśmy lub w których braliśmy udział.

Jak się przygotować do rejsu.

To temat szeroki jak rzeka, ale założyliśmy bloga w którym uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Co z sobą zabrać, jak się przygotować, jak dostać się na miejsce skąd rozpoczniesz swoją przygodę. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi w tym miejscu to napisz do mnie. Jeżeli tylko będę w stanie to Ci pomogę.

Jak przeżywają swój pierwszy rejs osoby niezwiązane z żeglarstwem.

Zapraszam do kolejnego bloga prowadzonego przez Izę. Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji z jej doświadczeń i przeżyć podczas pierwszego rejsu po Karaibach.

Rejsy morskie organizacja prowadzenie